pożyczki ekspresowe Eden Finance kontakt telefoniczny kontakt z nami Pożyczka od Eden Finance klienci Eden Finance

Odpowiedzialne pożyczanie - Responsible Lending

Eden Finance wspiera akcje dotyczące Odpowiedzialnego Pożyczania. Responsible lending czyli odpowiedzialne pożyczanie to jedna z głównych cech strategii biznesowej, na których opiera swoją działalność Eden Finance. Odpowiedzialnego Pożyczkodawcę wyróżnia kilka punktów, na które powinna zwrócić uwagę osoba, która zamierza zaciągnąć pożyczkę. Spółka dokonuje właściwej oceny ryzyka kredytowego, przez co jest w stanie zaoferować klientowi ofertę pożyczki ratalnej dopasowaną do jego możliwości finansowych, tak aby rata nie przekraczała możliwości domowego budżetu. Nierzetelne potraktowanie tej kwestii może wiązać się z popadnięciem klienta w "spiralę zadłużenia". W celu samodzielnego rozpatrzenia ofert pożyczki przyszły Pożyczkobiorca może skorzystać z kalkulatora kredytowego zamieszczonego na stronie www firmy. Eden Finance oferuje przejrzystą i jednoznacznie brzmiącą umowę, która zawiera całkowity koszt zobowiązania oraz ewentualne koszty związane z niespłaceniem pożyczki w terminie oraz punkt dotyczący możliwości odstąpienia od umowy pożyczki. Spółka zapewnienia łatwy kontakt z infolinią telefoniczną, istnieje również możliwość kontaktu poprzez e-mail czy stronę internetową, Eden Finance gwarantuje również stałą korelację z Doradcami Klienta jak również z Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży. Ze stałymi klientami firma buduje trwałe więzi, które owocują akcjami promocyjnymi i prezentowymi.

Eden Finance to Spółka, która jako Odpowiedzialny Pożyczkodawca postępuje w sposób etyczny i zgodny z polskim prawem, firma może pochwalić się zadowoleniem i satysfakcją swoich klientów.

Specjalna oferta pożyczek
pożyczki dla rencistów, pożyczki dla studentów, pożyczki dla emerytów, pożyczki na dowolny cel

Dlaczego pożyczka ekspresowa od Eden Finance?

pożyczka na dowód

wystarczy
dowód
osobisty

szybka dostawa gotówki

gotówka
w jeden
dzień

zaufana i pewna firma

zaufanie
tysięcy
klientów

bezpieczna pożyczka

bezpieczeństwo

 niska rata przy pożyczce gotówkowej

rata
niższa
niż myślisz

nagrody za pożyczki

pożyczaj
gotówkę
i odbieraj
nagrody

Korzystanie z pożyczki gotówkowej nie musi obciążać Twojego budżetu domowego, zapoznaj się z naszymi poradami: Jak bezpiecznie wziąć pożyczkę gotówkowa?

© 2012-2016 Eden Finance Spółka z o.o.,wpisana przez Sąd Rejonowy dla Miasta Warszawy w Warszawie,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000161801,
zarejestrowana jako podatnik pod numerem NIP 524-275-44-78.