pożyczki ekspresowe Eden Finance kontakt telefoniczny kontakt z nami Pożyczka od Eden Finance klienci Eden Finance

Najczęstsze pytania

Najważniejsze w ofercie Eden Finance?

EDEN FINANCE działa w zakresie udzielania pożyczek pieniężnych w domu Klienta. Naszym atutem jest szybka decyzja i minimum formalności. Oferujemy pożyczki w wysokości od 600 zł do 5 000 zł w dogodnych okresach spłaty 35, 44 i 52 tygodnie. Aby sprostać Twoim oczekiwaniom oferujemy pożyczki w PAKIECIE GOTÓWKA - to pożyczka pieniężna z usługą terenowej obsługi pożyczki za pośrednictwem Doradcy Klienta. Obejmuje ona również wykonywanie innych czynności w miejscu Twojego zamieszkania i związanych z należytym wykonywaniem świadczeń. Środki pieniężne otrzymujesz natychmiast po podpisaniu umowy a cotygodniowe raty odbiera od Ciebie Doradca Klienta w umówionych terminach.

 

Dlaczego warto wybrać EDEN FINANCE?

EDEN FINANCE jest pozabankową instytucją pożyczkową, która udziela pożyczek wyłącznie z własnych środków na uczciwych i klarownych zasadach. Pracownicy w pełni kompetentni są do Twojej dyspozycji - odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania przed podpisaniem Umowy. Naszą misją jest udzielanie pożyczek w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, czyli w Twoim domu. Celem naszej Firmy jest Twoje zadowolenie i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Oferujemy pożyczki dostępne w PAKIECIE GOTÓWKA.

 

Czy są jakieś ukryte koszty w umowie?

Nie, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Całkowity koszt pożyczki oraz wszelkie zapisy treści Umowy - to informacje jawne, przejrzyste i otwarte. W EDEN FINANCE otrzymujesz wszystkie informacje dotyczące Umowy na osobnym formularzu, przed podpisaniem Umowy.

 

Czym charakteryzuje się PAKIET GOTÓWKA?

Decydując się na pożyczkę w formie - PAKIET GOTÓWKA - korzystasz z usługi terenowej obsługi pożyczki za pośrednictwem Doradcy Klienta. Obejmuje ona również wykonywanie innych czynności w miejscu Twojego zamieszkania i związanych z należytym wykonaniem świadczeń. Pieniądze otrzymujesz natychmiast po podpisaniu Umowy - gotówką. Cotygodniowe raty odbiera od Ciebie Doradca Klienta w umówionych terminach w Twoim domu. Twój komfort jest wysoki gdyż nie musisz wychodzić z domu w celu podpisania Umowy oraz spłaty rat, oszczędzasz swój cenny czas. Doradcy Klienta naszej Firmy zawsze są do Twojej dyspozycji. Całkowity koszt pożyczki oraz wszelkie zapisy treści Umowy - to informacje jawne, przejrzyste i otwarte.

 

Jak dużą kwotę mogę pożyczyć?

Oferujemy pożyczki w wysokości od 600 zł do 5 000 zł w dogodnych okresach spłaty: 35, 44 i 52 tygodnie. Nasi Klienci mają możliwość ubiegania się o pożyczkę bez zaświadczeń - natomiast kwota takiej pożyczki każdorazowo ustalana jest indywidualnie z Klientem. Przed podpisaniem Umowy oceniamy Twoją obecną sytuację i wspólnie ustalamy optymalną kwotę pożyczki biorąc pod uwagę wysokość raty i możliwość jej regulowania tak, aby nie była za wysoka w stosunku do Twoich możliwości. Zachęcamy do skorzystania z możliwości symulacji pożyczki na naszej stronie internetowej.

 

Jakie warunki muszę spełnić?

Aby otrzymać pożyczkę w EDEN FINANCE należy spełnić następujące warunki - być osobą pełnoletnią (pożyczki udzielamy do 75 roku życia), posiadać stałe zameldowanie poświadczone wpisem w dokumencie tożsamości oraz mieć stałe źródło dochodu (pensja, renta lub emerytura). Pożyczki oferujemy również rolnikom.

 

Jakie dokumenty muszę dostarczyć?

Wymagane dokumenty do złożenia wniosku to kserokopia dokumentu tożsamości oraz zaświadczenie o dochodach - gdy posiadasz Umowę o pracę. Kserokopia decyzji przyznania renty bądź emerytury w przypadku świadczeń emerytalnych lub rentowych.

 

Ile wynoszą rzeczywiste koszty pożyczki?

Łączne zobowiązanie do spłaty to suma: całkowitej kwoty pożyczki i oprocentowania. Wszystkie składniki finansowe pożyczki opisane szczegółowo i określone kwotowo w Formularzu Informacyjnym dotyczącym kredytu konsumenckiego, który otrzymasz przed zawarciem Umowy, jak również w Umowie pożyczki pieniężnej.

 

Co trzeba zrobić, żeby dostać pożyczkę?

Aby otrzymać pożyczkę wystarczy:
1. skontaktować z infolinią pod numerem telefonu 797 705 110
lub
2. wysłać SMS o treści TAK pod numer 797 705 110
lub
3. wysłać e-mail - formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej: www.edenfinance.pl

 

Nie mogę spłacić pożyczki w terminie, co dalej?

Pierwszym krokiem w przypadku pojawienia się opóźnienia w spłatach jest kontakt z Doradcą Klienta, który obsługuję Twoją pożyczkę. Doradca Klienta w porozumieniu z Kierownikiem Doradców oraz z Tobą zaproponuje rozwiązanie powstałego problemu. Można też zgłosić problem telefonicznie na numer Infolinii 797 705 110 (koszt połączenie według taryfy operatora).

 

Mogę spłacić pożyczkę wcześniej?

Oczywiście jest taka możliwość. W tym celu musisz skontaktować się z Twoim Doradcą Klienta lub telefonując pod numer Infolinii 797 705 110 (koszt połączenie według taryfy operatora).

 

Czy mogę dostać pożyczkę jeśli jestem w BIK wpisany jako dłużnik?

EDEN FINANCE każdego Klienta traktuje indywidualnie, każdy przyjęty wniosek jest rozpatrywany indywidualnie. Przyznanie pożyczki jest kwestią Twojej obecnej sytuacji finansowej. Decyzja o wysokości przyznanej Tobie pożyczki również jest indywidualną kwestią. Wysokość przyznanej pożyczki spełnia Twoje wymagania jak i pozwala na dogodne nieodczuwalne spłaty.

 

Po jakim czasie zapłacę pierwszą ratę?

Korzystając z opcji PAKIET GOTÓWKA spłata rozpoczyna się w ciągu 7 dni od otrzymania pożyczki. Podczas podpisywania Umowy z Doradcą Klienta ustalasz: dzień tygodnia oraz godzinę cotygodniowych wizyt, podczas których Doradca Klienta będzie odbierał od Ciebie raty. Harmonogram Spłat Klienta należy przechowywać w bezpiecznym miejscu, zapisywane są na niej wszystkie płatności dokonywane przez Ciebie.

 

Na co mogę wydać pożyczkę?

Atutem naszej Firmy jest dyskrecja, Klient podpisując Umowę nie jest zobowiązany do wskazania celu na jaki potrzebuje gotówkę. Szybki dostęp do gotówki jest głównym czynnikiem decydującym przy wyborze naszej oferty.

Eden Finance udziela pożyczek gotówkowych w poniższych miastach:

pożyczka ekspresowa Warszawa pożyczka ekspresowa Siedlce pożyczka ekspresowa Radom pożyczka ekspresowa Płock pożyczka ekspresowa Ciechanów pożyczka ekspresowa Przasnysz pożyczka ekspresowa Mława pożyczka ekspresowa Maków Mazowiecki pożyczka ekspresowa Kutno pożyczka ekspresowa Żyrardów pożyczka gotówkowa Ostrów Mazowiecka pożyczka gotówkowa Legionowo pożyczka gotówkowa Radzymin pożyczka gotówkowa Marki pożyczka gotówkowa Pułtusk pożyczka gotówkowa Wołomin pożyczka gotówkowa Nowy Dwór Mazowiecki pożyczka gotówkowa Żuromin pożyczka gotówkowa Pruszków pożyczka gotówkowa Gąbin pożyczka gotówkowa Ożarów Mazowiecki pożyczka gotówkowa Grodzisk Mazowiecki pożyczka gotówkowa Ząbki Pożyczki gotówkowe Mińsk Mazowiecki Pożyczki Łódź Pożyczki Sochaczew Pożyczki Ostrołęka Pożyczki Białystok Pożyczka gotówkowa Łomża Pożyczka ekspresowa Zambrów Pożyczka gotówkowa Pabianice Pożyczka ekspresowa Aleksandrów Łódzki Pożyczka ekspresowa Konstantynów Łódzki Pożyczka gotówkowa Lublin Pożyczka gotówkowa Świdnik Pożyczka gotówkowa Zgierz Pożyczka gotówkowa Skarżysko-Kamienna Pożyczka gotówkowa Bydgoszcz Pożyczka gotówkowa Toruń Pożyczka ekspresowa Stryków Szybkie pożyczki Włocławek Szybkie pożyczki Ostrowiec Świętokrzyski Pożyczki ekespresowe Nidzica Pożyczki Poznań Pożyczka gotówkowa Łowicz Pożyczka gotówkowa Skierniewice

Więcej miast, w których jesteśmy obecni możesz znaleźć na podstronie: obszar działania.

Dlaczego pożyczka ekspresowa od Eden Finance?

zaufana i pewna firma

zaufana i pewna firma

zaufana i pewna firma

zaufana i pewna firma

zaufanie
tysięcy
klientów

bezpieczna pożyczka

bezpieczeństwo

nagrody za pożyczki

pożyczaj
gotówkę
i odbieraj
nagrody

© 2012-2022 Eden Finance Spółka z o.o.,wpisana przez Sąd Rejonowy dla Miasta Warszawy w Warszawie,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000161801,
zarejestrowana jako podatnik pod numerem NIP 524-275-44-78.