pożyczki ekspresowe Eden Finance kontakt telefoniczny kontakt z nami Pożyczka od Eden Finance klienci Eden Finance

Pożyczka ekspresowa - Warszawa i okolice

Warszawa to najlepiej gospodarczo rozwinięte miasto Polski i jednocześnie stolica kraju, która przyciąga przyjezdnych i turystów z wielu miast Polski. Choć atrakcyjność Warszawy jest oczywista to jednym z minusów miasta są wysokie koszty życia. Dlatego  zainteresowanie pozabankowymi pożyczkami w Warszawie jest duże. Zaciągnięcie krótkoterminowej pożyczki pomoże uregulować prywatne zaległości, jak i firmowe faktury ale w procedurze składania wniosku w instytucji finansowej jaką jest Eden Finance nie ma obowiązku wyjawiania celu na jaki potrzebne są pieniądze - możesz tę informację zachować dla siebie.

 

Pożyczki gotówkowe w Warszawie

 

Alternatywą do kredytów bankowych i pożyczek prywatnych jest szybka pożyczka gotówkowa udzielana przez biura finansowe takie jak Eden Finance. Instytucji o profilu finansowym oferujących pożyczki w Warszawa jest bardzo wiele i cieszą się popularnością, gdyż nie podchodzą tak restrykcyjnie do kwestii formalnych. Podstawą do uzyskania pożyczki gotówkowej z dostawą do domu klienta od Eden Finance jest okazanie dowodu osobistego, a w drugiej kolejności okazanie np. zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach. Jednak o szybkie pożyczki w Warszawie mogą wnioskować również emeryci, renciści i studenci.

 

Dlaczego warto skorzystać z pożyczki do domu od Eden Finance?

 

Instytucja finansowa Eden Finance w ciągu okresu swojej działalności zyskała zaufanie tysięcy klientów oraz uzyskała Certyfikat Rzetelna Firma. Wynika to z zasad jakimi kierują się pracownicy Eden Finance m.in. priorytetem jest przejrzyście skonstruowana jawna umowa oraz bezpieczne dostarczenie gotówki do domu w Warszawie lub innej okolicznej miejscowości oraz cotygodniowe odbieranie rat.

 

 

 pożyczka gotówkowa warszawa

 

Wysokość pożyczki na dowód

Minimalna kwota pożyczki na dowód to 600 zł a maksymalna 5 000zł. Doradcy Eden Finance do każdego klienta podchodzą indywidualnie i w zależności od warunków finansowych pomagają dostosować ilość rat i ich wysokość. Generalnie Pożyczkobiorca może wybrać okres spłaty w 35, 44 lub 52 tygodni a po pierwszą ratę Przedstawiciel firmy zgłosi się już z ciągu 7 dni od zaciągnięcia pożyczki zgodnie z przekazanym harmonogramem spłat.

 

Szybkie pożyczki Warszawa i okolice

W firmie Eden Finance uważamy, że każdy kto znalazł się w trudnej sytuacji ekonomicznej ma szansę uzyskać wsparcie finansowe, gdyż nasza instytucja każdego Klienta traktuje indywidualnie, jak również każdy przyjęty wniosek rozpatrywany jest indywidualnie. Do niezbędnych formalności należy okazanie dowodu tożsamości i zaświadczenia o stałym źródle dochodu z tytułu zatrudnienia, renty lub emerytury. Na ich podstawie zostanie w prosty i czytelny sposób sformułowana umowa nie ukrywająca nadprogramowych kosztów. Całkowita kwota pożyczki obejmuje wnioskowaną kwotę oraz oprocentowanie i jest liczbowo uwzględniona w umowie. Wszystko to potwierdza jak bezpieczna jest szybka pożyczka gotówkowa w Warszawie dostępna w ofercie Eden Finance.

 

Specjalna oferta pożyczek
pożyczki dla rencistów, pożyczki dla studentów, pożyczki dla emerytów, pożyczki na dowolny cel

Dlaczego pożyczka ekspresowa od Eden Finance?

pożyczka na dowód

wystarczy
dowód
osobisty

szybka dostawa gotówki

gotówka
w jeden
dzień

zaufana i pewna firma

zaufanie
tysięcy
klientów

bezpieczna pożyczka

bezpieczeństwo

 niska rata przy pożyczce gotówkowej

rata
niższa
niż myślisz

nagrody za pożyczki

pożyczaj
gotówkę
i odbieraj
nagrody

Korzystanie z pożyczki gotówkowej nie musi obciążać Twojego budżetu domowego, zapoznaj się z naszymi poradami: Jak bezpiecznie wziąć pożyczkę gotówkowa?

© 2012-2016 Eden Finance Spółka z o.o.,wpisana przez Sąd Rejonowy dla Miasta Warszawy w Warszawie,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000161801,
zarejestrowana jako podatnik pod numerem NIP 524-275-44-78.