pożyczki ekspresowe Eden Finance kontakt telefoniczny kontakt z nami Pożyczka od Eden Finance klienci Eden Finance

Pożyczki gotówkowe Zgierz

Szybka pożyczka gotówkowa w Zgierzu

Zgierz to miasto liczące ponad 50 tys. mieszkańców, które bezpośrednio graniczy z Łodzią. Bliskie sąsiedztwo z dużym miastem wpływa na ciągły rozwój Zgierza i duże zapotrzebowanie jego mieszkańców na usługi finansowe. Również firma Eden Finance świadczy swoje usługi pożyczkowe w Zgierzu, gdyż jego mieszkańcy wykazują zainteresowanie pożyczkami pozabankowymi. Zatem każdy mieszkaniec Zgierza szukający pożyczki gotówkowej może zwrócić się do naszej firmy z zapytaniem o udzielenie zwrotnej pomocy finansowej. Oczywiście tak jak w innych miastach jest to pożyczka do domu indywidualnie dopasowana do potrzeb i oczekiwań pożyczkobiorcy.
 
Warunki pożyczki ekspresowej w Zgierzu
Szybkie pożyczki od Eden Finance to elastyczny sposób na pożyczanie pieniędzy. Każdy klient ma możliwość wybrania odpowiedniej kwoty w zakresie od 600 do nawet 5000 złotych, którą może spłacić w kilku systemach ratalnych. Do wyboru jest możliwość spłaty zobowiązania w 35, 44 lub 52 tygodnie. Dzięki temu wysokość raty jest dostosowana do możliwości finansowych danego klienta, co w konsekwencji ułatwia spłatę zadłużenia w terminie i sprawia, że rata nie obciąża zbytnio domowego budżetu. Takie rozwiązanie doceniają nasi klienci, których zdaniem niska tygodniowa rata ułatwia uregulowanie pożyczki, a stały kontakt z doradcą finansowym uniemożliwia wystąpienie opóźnienia w spłacaniu pożyczki.
 

Kto może skorzystać z pożyczki pozabankowej w Zgierzu?

Jest to pożyczka na dowolny cel więc mogą się o nią ubiegać osoby potrzebujące pieniędzy na wakacje, remont, naprawę samochodu, na zakup sprzętu AGD i RTV czy też inne dowolne cele wymagające pilnej realizacji. Co istotne klient nie musi wyjawiać na co chce wydać pożyczone pieniądze, gdyż szanujemy jego prywatność i gwarantujemy dyskrecję.
Kolejna kwestia to wymagania wobec pożyczkobiorców. Otóż firma Eden Finance oferuje pożyczki dla emerytów, rencistów, studentów, rolników, osób na umowie o pracę, umowie zlecenie oraz osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Uznawane są wszelkie formy dochodu więc wystarczy wykazać płynność finansową aby uzyskać pozytywną decyzję o udzieleniu pożyczki do domu. Jest to szybka pożyczka pozabankowa więc procedury weryfikacyjne są uproszczone do minimum aby skrócić czas potrzebny na udzielenie pożyczki w Zgierzu.
 
pożyczka ciechanów Zgierz
 
Pożyczki gotówkowe pozabankowe w Zgierzu
Po pierwsze jest to bezpieczna pożyczka, gdyż gotówka przekazywana jest bezpośrednio do rąk pożyczkobiorcy. Nie ma ryzyka, że zostanie pomylony numer konta bankowego, czy też pieniądze zostaną zajęte przez komornika czy inne osoby. Tylko Klient ma dostęp do pieniędzy i to on w pełni nimi zarządza.
Po drugie pożyczka w domu w Zgierzu jest wygodną formą pożyczania pieniędzy. Klient nie musi wychodzić z domu i narażać się na kontakt z innymi ludźmi. Wystarczy, że zadzwoni i umówi się na spotkanie z Doradcą we własnym mieszkaniu.
Po trzecie pożyczkobiorca nie musi posiadać konta w banku, aplikacji na telefon i internetu gdyż jest to tradycyjna pożyczka gotówkowa.
Po czwarte warunki udzielania pożyczki domowej od Eden Finance są elastyczne i dopasowane do oczekiwań klienta.
 

Zatem osoby, które interesuje pożyczka do domu w Zgierzu powinny zadzwonić na naszą infolinię, aby poznać szczegóły pożyczki gotówkowej z dostawą do domu.

Specjalna oferta pożyczek
pożyczki dla rencistów, pożyczki dla studentów, pożyczki dla emerytów, pożyczki na dowolny cel

Dlaczego pożyczka ekspresowa od Eden Finance?

pożyczka na dowód

wystarczy
dowód
osobisty

szybka dostawa gotówki

gotówka
w jeden
dzień

zaufana i pewna firma

zaufanie
tysięcy
klientów

bezpieczna pożyczka

bezpieczeństwo

 niska rata przy pożyczce gotówkowej

rata
niższa
niż myślisz

nagrody za pożyczki

pożyczaj
gotówkę
i odbieraj
nagrody

Korzystanie z pożyczki gotówkowej nie musi obciążać Twojego budżetu domowego, zapoznaj się z naszymi poradami: Jak bezpiecznie wziąć pożyczkę gotówkowa?

© 2012-2016 Eden Finance Spółka z o.o.,wpisana przez Sąd Rejonowy dla Miasta Warszawy w Warszawie,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000161801,
zarejestrowana jako podatnik pod numerem NIP 524-275-44-78.